Bir kızı kendime nasıl aşık ederim diyenlere çok etkili taktikler verdik. Ne yapmalıyım diye düşünmeye son! Bir kızı kendine nasıl aşık edersin işte taktikler.

Aşkını kazanmak istediğin, seni sevmesini beklediğin, bir an evvel elini tutmak istediğin bir kız var ve onu elde etmek için ne yapacağını bilmiyorsan bu yazı çok işini görecek. Çünkü bir kızı kendime nasıl aşık ederim diyenlere çok etkili taktikler verdik. Ne yapmalıyım diye düşünmeye son verebilir ve onu kendine aşık etme yollarını sen de keşfedebilirsin.

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim işte taktikler

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim ne yapmalıyım diyen bir erkeğin izlemesi gereken yol haritasını aşağıdaki satırlarda göreceksiniz. Önce başlıkları ardından da açıklamalarını yazdık. Yol haritanızda izlemeniz gereken adımlar şöyle;

  1. Aceleci olmayın, her şeyi hemen oldurmaya çalışmayın,
  2. Onu gözlemleyin,
  3. Denklik ölçümü yapın,
  4. Bir kızı kendinize aşık edecek metotları uygulayın

Adımdan kastımızı yanlış anlamayın. Önce birinci adımı yapın sonra 2.adıma geçin demek istemiyoruz. Aslına bakarsanız bunların hepsini eş zamanlı olarak uygulamanız gerekiyor. Neyse, detaylar aşağıda olacak.

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim adım 1

Aşık etmek istediğiniz kıza karşı son derece sabırlı olmalısınız. Bu sabrı göstermez ve aranızdaki ilişkiyi hemen oldurmaya çalışırsanız salça kılıklı bir erkek izlenimi bırakırsınız. Bir şeyleri oldurmaya çalışmak için yoğun ve aceleci tavırlar inanın ona çok antipatik gelecektir. Kaş yapayım derken göz çıkarmamalısınız. Bir kızı kendime nasıl aşık ederim diyen erkeklerin çoğu henüz bu adımda yenik düşer. Sabırsız davranır ve elde etmek istediği kızın kendisini itici bulmasına sebep olur. Oynayacakları ikinci devre kalmaz. Maç başlamadan biter!

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim adım 2

Bir kızı kendinize aşık etmek için çaba göstermeniz gereken 2.adım onu gözlemlemektir. Birlikte olduğunuz anlarda onu rahatsız etmeyecek şekilde gözlemleyin. Bu gözlemi onun şifrelerini çözmek için yapın. Bu gözlem neye yarayacak? Bir erkekte olmazsa olmazlarının neler olduğunu keşfetmenize yarayacak, böylece onun idealindeki erkek formuna geçiş yapabileceksiniz. Bunla birlikte, bir sonraki adımda detaylarını vereceğimiz denklik meselesi için de bu gözlemi yapmanız şart. Her kadının, ideal erkek modelinde çok benzer şeyler vardır ama bir de kişiye özel beğeniler vardır. Eğer onun kendisine özel ideal erkek formunu çözemezseniz onu kendinize aşık etmeniz de zor olacaktır.

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim adım 3

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim ne yapmalıyım diyen bir erkek bu adımı asla es geçmemeli. Çünkü çok önemli!

Kadınlar, kendilerine yaklaşan erkeklerin kendileri ile bazı konularda uyumlu olmadıklarını gördüklerinde, o erkeği itici bulmaya başlarlar. Denk olmadığınız şeyler, aranızda uçurumlar yaratıyor ve siz hala ona meyil etmekten geri durmuyorsanız onu baştan kaybedersiniz, haberiniz ola. Bu nedenle denklik ölçümü yapmak çok önemlidir. Gözlem esnasında tespit edeceğiniz şeylerden biri bu denklik derecenizdir. Aranızda uçurum oluşturan durumlar var mı iyi tespit edin. Bunlar üzerine çalışın. Uçurum seviyenizi görmezden gelinebilir, makul bir seviyeye taşıdığınız zaman onun aşkını kazanamama riskini de yok etmiş olacaksınız. Aksi halde onu fazlasıyla kızdırıp yine maçın başlamadan bitmesine sebep olabilirsiniz.

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim adım 4

İşin asıl kısmı burası. Önceki adımlarda anlattıklarımız durumu stabilize eden şeylerdi ama bu kısım topu fileye sokabileceğiniz kısım. Bir kızı kendime nasıl aşık ederim diyen bir erkek, sosyo psikoloji biliminin elde ettiği verileri kullanarak bir kızı tesiri altına alabilir. Onun zihnini ve kalbini kolaylıkla ele geçirebilir. Şöyle düşünün, nasıl ki sizi etkileyen, kalbinize dokunan bazı şeyler var (hareketler, yaklaşımlar, bakışlar, beden dili vesaire gibi…) kadınların da yoğun etki altında kalacakları özel bazı durumlar var. Aşk metotları olarak adlandırabileceğimiz bu yaklaşımları bilen bir erkek istediği her kadını kendine aşık edebilir.

Peki, bu metotlar neler? İşte bunları Onu Elde Et For Men kitabında anlatıyoruz. Bir kızı kendinize nasıl aşık edebileceğinizin tüm metotlarını, neyi ne zaman uygulamanız gerektiğini Onu Elde Et For Men kitabını indirip okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim kitabı indir

Bir kızı kendime nasıl aşık ederim konusunda son derece etkili taktikler barındıran bu pdf kitabı indirmek ve okumak için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. Onu Elde Et For Men Kitabındaki taktikleri sırasıyla uyguladıkça, sana olan tavırlarındaki değişime çok şaşıracaksın. Bu taktikler, istediğin kadın üzerinde tesirli bir etki bırakmanı sağlayacak ve sana karşı inanılmaz bir çekim duymasını sağlayacak!

onu elde et for men kitabı