Kadınları Etkileme Sanatı Pdf indirmek için bu yazımızdaki linki kullanabilir okumaya hemen başlayabilirsiniz. Kadınları etkileme sanatını anlatan bu pdf ile sen de kadınları etkile.

Kadınları etkilemenin yollarını keşfederek onlar nazarında etkileyici bir erkek olmak istiyorsan Kadınları Etkileme Sanatı Pdf son derece iyi bir seçim. Kadınları etkilemenin, hoşlandığın kadını güzel yollarla elde etmenin, onun aşkını kazanmanın yollarını bu pdf ile öğrenebilirsin.

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf indir

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf indirmek için aşağıda göreceğin linke ya da görsele tıklayabilir, kadınları etkilemenin yollarının ne olduğunu sırasıyla öğrenebilirsin. Pdf kitabı indirmek için aşağıdaki görsele tıkla.

onu elde et for men kitabı

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf İşe Yarıyor mu?

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf kitabın işe yaraması yüzde elli kitap içeriğine, yüzde elli okuyucuya bağlı. Kitapta anlatılan uygulamaları hedefindeki kadına ya da kadınlara yönelik doğru şekilde uygularsan evet bu pdf işe yarıyor.

Kadınları etkilemenin, hoşlandığın kadını güzel yollarla elde etmenin, onun aşkını kazanmanın yollarını bu kitapta sırasıyla bulacaksın ama gösterilen taktikleri, kendini belli bir disipline sokarak doğru uygulayamayacaksan pdf kitap işe yaramayacak. Net!

Etkilemek istediğin kadına yönelik uygulanması gerekenler bir kenara, kitaptaki testleri çözerken bile en doğru seçimleri yapmalısın örneğin. Kadınları Etkileme Sanatı Pdf içerisinde kadınlar nazarındaki durumunu tespit edebilen bazı testler bulunuyor. Bu testleri çözerken mantığını kullanarak ideal cevabı seçersen yandın! Ama senin gerçek durumunu yansıtan cevabı seçersen analizin doğru yapılacak. Bu basit detay bile kitaptan alacağın faydayı, işe yararlığı etkiliyor.

Bir diğer taraftan, kitapta anlatılan uygulamaların belli bir sırası var. Sen bu sıraya uymaz ve birkaç adım atlayıp uygulamalarını o şekilde yaparsan Kadınları Etkileme Sanatı Pdf kitabının sana göstereceği faydayı yine sekteye uğratmış olursun. Özetle, başta da dediğimiz gibi kitabın işe yararlığı yarı oranda okuyucuya bağlı.

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf içeriği

Kadınları Etkileme Sanatını anlatan bu pdf tam bir set halinde. 70 sayfalık Onu Elde Et For Men ana kitabının yanında 3 adet kitap daha bulunuyor. Ana kitapta kadınları etkilemenin esas yolları anlatılıyor. Ek kitaplarda ise kadınları etkileme konusunda yerinizi sağlamlaştıran destek bilgiler veriliyor.

Ek kitaplardan ilki İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat isimli kitap. 30 sayfadan oluşuyor. 35 soruluk bir testle başlıyor. Kadınlar nazarındaki izleniminizin ne olduğunu puanlıyor. Ardından, kadınlarda bıraktığınız imajı kuvvetlendirecek bilgileri veriyor. Bir nevi okuyucusunu baştan yaratıyor.

onu elde et for men kitabı 1. bonus

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf içeriğindeki ek kitaplardan ikincisi, Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli kitap. Bu kitap da 30 sayfadan oluşuyor. Yine 35 soruluk bir testle başlıyor. Kıskançlık derecenizin kadınlar açısında sempatik mi yoksa antipatik mi olduğunu tespit ediyor. Puanınızı hesaplıyor ve eğer kıskançlık dereceniz bir kadın açısından antipatik durumdaysa bu durumu nasıl olumlu şekle getirebileceğinizi aktarıyor. Kıskançlık konusu gerçekten çok önemli bir konu. Çünkü kıskançlığınızı sezen bir kadının sizi özgüven sahibi bir erkek olarak görmesi mümkün değil. Özgüvensiz bir erkekten etkilenmek de pek çok kadın için imkansız! Bu nedenle işin bu kısmını mutlaka çözmeniz gerekiyor.

onu elde et for men kitabı 3. bonus

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf içeriğindeki ek kitaplardan üçüncüsü, Onla Chat isimli kitap. Bu kitap 15 sayfadan oluşuyor. Kadın erkek ilişkilerinde internet, sosyal medya ve chat büyük önem taşıyor. Bu ek kitapta bu mecraların nasıl kullanılması gerektiği anlatılıyor. Facebook’tan WhatsApp’a kadar tüm platformlarda neler yapman ve neleri asla yapmaman gerektiğini tek tek gösteriyor. Yazı dilinizin nasıl olması gerektiği, chat esnasında kadınlara yaklaşım tarzınızın nasıl olması gerektiği, sosyal hesaplarını kadınları etkileyecek şekilde nasıl düzenleyebileceğin vesaire gibi bilgiler bu ek kitapta.

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf Kitabı Kimler Okumalı?

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf kitabını kesinlikle iyi niyetli ve aklı başında erkekler okumalı. Bu kitapta okuyacaklarınız, bir kadını yatağa atmak ya da benzer niyetler barındırıyorsa bu sayfayı terk ediniz. Çünkü bu kitaptaki bilgiler, kadınlarla düzgün bir ilişki kurmak isteyen iyi niyetli erkekler için hazırlanmıştır.

Kadınları Etkileme Sanatı Pdf kadınlar nazarında etkili bir erkek olmak ve onların hayallerini süsleyen nitelikte bir erkek olmak isteyen erkekler için harika bir kaynak.

onu elde et for men kitabı