Kızları etkilemenin yolları ve çok özel taktikleri anlattık. Bu taktikleri uygula istediğin kızı etkile. Hayalleri süsleyen erkek olmanın yollarını keşfet.

Bu sayfada okuyacakların, kızlar nazarında etkili bir erkek olmanı ve onların hayallerini süsleyen nitelikte bir erkek olmanı sağlayacak. Kızları etkilemenin yolları ve çok özel taktiklerini öğrenmiş olacaksın fakat dikkat! Bu bilgileri, bir kızı yatağa atmak ya da benzer niyetlerle arıyorsan hemen bu sayfayı terk et. Çünkü burada okuyacakların, kızlarla düzgün bir ilişki kurmak isteyen iyi niyetli erkekler için!

Kızları Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Kızları etkilemenin yolları birbirine bağlı ve de bağımsız pek çok bileşen barındırır. Kalıcı bir etki bırakmak istiyorsan, tek bir hareketle parmak şaklatır gibi ‘Şunu yaptım ve şak diye etkiledim’ diyebileceğin bir yöntem yoktur. Ama gerekli olan bileşenleri eş zamanlı olarak uygularsan kısa sürede kızlar nazarında etkileyici, hayalleri süsleyen bir erkek olabilirsin. Bu bileşenler nelerdir? Psikoloji bilimini esas alarak yapılması gerekenleri aşağıda göreceksin. Kızları etkilemenin yollarının neler olduğunu anlatan bu listeyi önce başlıkları ile ele alalım. Sonra da izahatlarına geçelim.

  • Kızların ya da hedefindeki kızın zihnindeki kör noktalarını harekete geçirecek davranışlar sergilemek,
  • Sana karşı iştahını uyandıracak taktikleri uygulamak,
  • Kayıtsız kalamayacağı tılsımlı söz ve hareketleri ona sunmak,
  • Kızların bilinçaltına etki eden can alıcı tavırları sunmak,
  • Beden dilini doğru kullanmak ve bu yolla da onu tesir altına almayı bilmek,
  • Bayağılaşmadan onu heyecanlandırmanın yollarını uygulamak,
  • iç dünyalarında nerelere dokunman gerektiğini bilmek,
  • Deli gibi aşık olacakları erkeklerin hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bilmek,
  • Çok yakışıklı olmasan bile neler yaparak kızların top modeli olabileceğini bilmek.

Bu bileşenleri keşfeder ve doğru uygulamalarla bunları kızlara yansıtacak olursan etkileyemeyeceğin kız olmaz. Emin ol! Bu listeye baktığında kızları etkilemenin yolları ne de zormuş diyebilirsin ama göründüğü gibi değil. Rahat ol!

Kızları Etkilemenin Yolları Tılsım Etkili Kolay Taktikler

Kızları etkilemenin yolları olarak sunduğumuz bu bileşenleri doğru şekilde uygularsan onlar nazarında tılsım etkili bir erkek olman çok kolay olacak. Kur mu yapıyorsun, ne yapıyorsun kimse fark etmeyecek ama günbegün büyüne kapılmaktan geri duramayacaklar! Bakışları, davranışları ve de sana karşı hissettikleri tamamen değişecek.

Birçok blog makalesinde anlatılan ve işe yaramayan sığ tüyolarla vakit kaybetme. Kızları etkilemenin yolları olarak gerçekten etkili bir sonuç istiyorsan tılsım etkisi yaratan bir dizi hareketi, doğru zamanda ve doğru şekilde yapmalısın.

Tılsım etkisi yaratan bir dizi hareketi, doğru zamanda ve doğru şekilde yapmalısın!

Kızları Etkilemenin Yolları 1

ilk adımda kendini değerlendirmelisin. Kızlar üzerinde bıraktığın izlenimin onları etkilemek için yeterli olup olmadığını tespit etmelisin. Eksik yanlarını doldurmalı ve bıraktığın etkiyi yükseltmelisin. Duygu durumun ve fiziksel durumunla kızlar üzerinde çok daha olumlu bir etki bırakmanın yollarını Onu Elde Et For Men pdf kitabı ile keşfedebilirsin. Kitabı indirip okuyabileceğin linki bu yazımızın ilerleyen satırlarında göreceksin.

Kızları Etkilemenin Yolları 2

Kızları etkilemenin en önemli yollarından biri de onların ne istediğini bilmektir. Kızlar ne ister? iç dünyalarında ne gibi çalkalanmalar bulunur? Bir erkeğin hangi tavırları sonrasında yüksek etki altına girerler. Sahip oldukları kör noktalar nasıl harekete geçirilir bu bileşenler son derece önemli beyler. Kızların kayıtsız kalamayacakları sözler ve hareketlerin neler olduğunu bilirseniz onların bilinçaltına tesir edebilirsiniz. Bunların detaylarını da Onu Elde Et For Men pdf kitabında göreceksiniz. Şimdilik yazıda kalın, acele etmeyin.

Kızları Etkilemenin Yolları 3

Kızların gözünde harika bir seviye yakalamanı sağlayacak 13 özellik bulunur. Bir nevi tılsım etkisine sahip bu 13 özelliği kendine empoze ettiğinde kızları etkilemenin yolları üzerinde emin adımlarla ilerliyorsun demektir.

Kızları Etkilemenin Yolları 4

Sözlere dökülmemesi gereken ama beden dili ile kızlara yansıtılması gereken şeyler var. Ufak tefek bazı hareketlerle kızlara çok önemli mesajlar vermelisin. Ayrıca onun beden dilini okuyabilmen de çok önemli. Böylece sana karşı ne hissediyor olduğunu çözümleyebilir ve ilişkinizin gidişatına istediğin gibi yön verebilirsin.

Kızları etkilemenin yollarında beden dilini kullanmamak düşünülemez taktiklerdendir. Bu yolla subluminal mesajlar verir ve de alırız. Aslına bakarsanız bir erkek büyük oranda beden dili ile kızları etkiler. Bunun detaylarını da Onu Elde Et For Men Kitabında bulacaksın.

Onu Elde Et For Men Kitabı da Nedir Arkadaş!

Pdf biçimli bir e-kitap. Kızları etkilemenin yolları ve taktiklerini tıpkı bir ilişki koçu gibi ya da kadınlarla olan tecrübelerine güvendiğin yakın bir ağabeyin gibi anlatan, bu konuda sırtını yaslayabileceğin bir kitap.

Yukarıda kısaca sıralamaya çalıştığımız her bileşeni nasıl uygulayacağını tek tek sırasıyla gösteriyor. Örnek senaryolar ile olayları gözünde canlandırmanı sağlıyor. 30 kadından alınan bilgileri ve onların düşüncelerini de aktarıyor. Biz ürettik! E-Kitap Dünyası Ar-Ge ve Mojo Akademi iş birliği ile kızları etkilemenin hangi yollardan geçtiğini anlattık. Sosyo psikoloji bilimini temel alarak ve elbette pratikle elde edilen ampirik bilgileri de katarak!

Know-How türü yani Bil-Yap türü kitaplar sınıfına giren bu kitabı rehber edinerek sen de kızlar nazarında etkileyici, karşı konulması zor bir erkek olabilirsin. Kitapta anlatılan taktikleri sırasıyla uygularsan istediğin kızı etkileyebilir, onun hayalleri süsleyen bir erkek olabilirsin. Kitabı indirmek ve okumak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsin.

onu elde et for men kitabı

Kızları Etkilemenin Yollarını Bizle Öğrenenler Ne Dedi?

Kızları etkilemenin yolları konusunda önerilerimizi dikkate almış, bu yolları bizle öğrenen kitap okuyucularımız ne dedi gösterelim.

Beyaz Atlı Prens olmak için neler yapmam gerektiğini anlatan bölümü bitirir bitirmez bende çoğu şeyin değiştiğini fark ettim. Kadir/Yaş 28

 

Çok başarılı. Yapılacak her şeyin adım adım anlatılıyor olması harika. Harika bir iş çıkarmışsınız. Can/Yaş 31

 

40 yaşına geldim, kadınları etkilemenin yollarını sizden öğrendim. Üzüleyim mi sevineyim mi bilemiyorum ama hakkınızı vermek gerek. Çok memnun kaldım. Erkan/Yaş 40

 

Ben bu kitapta özellikle İsimsiz Meleklerin anlattıklarından çok faydalandım. Kadınların ne istediğini birebir kadınların anılarından öğrenmek çok iyi oldu. Furkan/Yaş 25

 

Kızları etkilemenin yolları ve özel taktiklerini sen de bizle keşfetmek istersen biz hazırız. Seni de bekleriz.

onu elde et for men kitabı