Onu Elde Et Formen Kitabı

Kadınları Etkilemenin Yolları

Sık Sorulan Sorular

E-kitap Nedir?

Yazılar, resimler ya da her ikisini birden içeren dijital ortamda yayımlanan, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlarda okunabilen kitaplardır. Onu Elde Et For Men kitap seti, web-pdf formatında bir e-kitaptır. Masaüstü bilgisayar, lap top, tablet, akıllı telefon gibi tüm cihazlarınıza kolaylıkla okuyabilirsiniz.Cihazlarınız yanınızda olmasa bile internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan ya da mobil telefonunuzdan e-mailinizi açıp, size yolladığımız bağlantıyı tıklayarak istediğiniz her zaman ve her yerde e-kitabınızı okuyabilirsiniz.


E-Kitabın Avantajları Nelerdir?

E-kitabın başlıca avantajları; kargo derdi olmaması, ödemenin ardından kitabın 3 dakika içerisinde okunabilir olması, ne satın aldığınızı ve ne okuduğunuzu kimsenin bilmeyecek olması ve kağıt üzeri yazılı yayın olmadığı için ağaç kesilmesine sebep olmamasıdır.


Nasıl Satın Alabilirim?

Çözüm ortağımız Odaklı Pazar markasının sunduğu ödeme seçeneklerinden arzu ettiğiniz herhangi birini kullanabilirsiniz.

  • Kredi Kartı
  • Banka yurtiçi ve yurtdışı Havalesi / EFT
  • Posta çeki

Kapıda Ödeme Seçeneği Niçin Yok?

Çünkü kitabımız yukarıda da anlattığımız gibi e-kitap formatındadır. Dolayısıyla kapıya kadar getirilip, elden teslim edilecek bir ürün olmadığı için, kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.


Hangi Ödeme Yöntemini Seçmeliyim?

Elbette ki bu size kalmış ancak bilgi vermek gerekirse;

  • Kredi kartlı alımda e-kitabınıza ulaşıp okumanız maksimum 3 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşir. 7/24 ve maksimum 35 dakika gibi bir sürede kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz.
  • Banka havale/EFT ya da posta çeki yöntemleri seçerseniz, kitap bağlantınızın mail adresinize gönderim süresi biraz daha uzun sürebilir. Bu işlemi hızlandırmak için ödemenizi yaptıktan sonra 0(850) 441 18 13 numaralı telefonu aramanız ya da info@odaklipazar.com adresine mail yoluyla ödeme yaptığınız bilgisini vermeniz önerilir. Odaklı Pazar ödeme kontrolünüzü yaptıktan sonra e-kitabı okuma sayfasına giden linki e-posta adresinize gönderir. Bu işlem de çok uzun sürmez ancak kredi kartı kadar hızlı olmayabilir. Hafta içi 11:00-17:00 saatleri arasında OdaklıPazar ile irtibata geçerek bu işlemleri yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla satın alma işlemini yaparken kart bilgilerim güvende olur mu?

Kredi kartıyla ödeme sayfası %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan  “https” altyapısına sahiptir.

OdaklıPazar markası, Iyzico sanal pos hizmetinden yararlanabilen sayılı firmalardandır dolayısıyla kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.


Kredi kartı ekstrem de bu alışveriş nasıl görünecek?

Kredi kartı ekstreniz de kitabın adı görünmez, sadece sanal pos hizmetini sağlayan ‘Iyzico’ markası ve yaptığınız ödemenin miktarı görünür.


iyzico Nedir?

iyzico, tüm e-ticaret şirketlerinin kullanıyor olduğu sanal pos hizmetinin sağlandığı platformlardan biridir. Hız, verimlilik ve güvenli alışveriş üzerine tasarlanmış bir ödeme alma sistemidir.


Taksit yaptırabilir miyim?

Evet, yaptırabilirsiniz. Yasaların belirlemiş olduğu maksimum taksit sayısına kadar taksit yapılmakta.


Yurt dışında yaşıyorum. Nasıl satın alabilirim?

Kredi Kartı ve yurtdışı havale yöntemleriyle satın alabilirsiniz. OdaklıPazar ödeme sayfasında bulunan ödeme seçenekleri arasından istediğiniz seçeneğini işaretleyip “Ödeme Yap” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.


Bir sorum daha var. Size nasıl Sorabilirim?

Konu her ne olursa olsun bizimle çekinmeden irtibata geçebilir, aşağıdaki iletişim bağlantısına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.


 

Onu Elde Et Formen Kitabının Tüm Setlerine
Göz At!

Karşı cinsle olan ilişkilerinde hayatının her döneminde büyük fayda sağlayacağın, kendine yapacağın yatırım niteliğindeki bu kitapları şimdi bu büyük indirimle temin edebilirsin!

Onu Elde Et For Men Kitabı Artık Club Üyeliği ile!
Club üyeliği, senin için özel olan o kadınla içerisinden çıkamadığın durumlarda
e-mail yoluyla 3 gün boyunca ücretsiz yardım/danışmanlık almanı sağlar.

Club Üyeliği Aşağıdaki Tüm Setlerde Geçerlidir!

Kampanya-1

Onu Elde Et Kitabı Tekli Set

Hoşlandığın erkeği etkilemenin tüm yollarını anlatan Onu Elde Et kitabını 159TL’ye satın alabilirsin.
Onu Elde Et Formen kitabı satın al

sistem uyumlu